+38 067 577 88 88

На сьогодні на автомобільному ринку України одним із найбільш насичених є сегмент легких комерційних автомобілів, основну частину яких становлять бюджетні моделі європейських виробників, розроблені кілька років тому.

Проте нещодавно корейський автомобільний гігант Hyundai Motor Company презентував новий багатофункціональний фургон Hyundai H350, що доповнив сегмент вантажних автомобілів масою до 3,5 т.

Базуючись на світовому досвіді автовиробників, Hyundai Motor Company розробив власну концепцію легкового комерційного автомобіля Hyundai H350, орієнтовану на європейські ринку збуту.

Під час створення автомобіля Hyundai H350 зусилля конструкторів насамперед були спрямовані на задоволення різнобічних потреб по тенційних власників і створення ефективного та багатофункціонального інструменту для бізнесу. Так, автомобіль Hyundai H350 поєднує в собі всі характеристики повноцінних вантажних автомобілів, комфорт легкового автомобіля, високу надійність та сучасний дизайн.

Hyundai H350 доступний у модифікаціях: вантажний автомобіль з напіврамною конструкцією та об’ємом вантажного відсіку до 20 м3;

Під час створення автомобіля Hyundai H350 зусилля конструкторів насамперед були спрямовані на задоволення різнобічних потреб по тенційних власників і створення ефективного та багатофункціонального інструменту для бізнесу. Так, автомобіль Hyundai H350 поєднує в собі всі характеристики повноцінних вантажних автомобілів, комфорт легкового автомобіля, високу надійність та сучасний дизайн.

Hyundai H350 доступний у модифікаціях: 

  • вантажний автомобіль з напіврамною конструкцією та об’ємом вантажного відсіку до 20 м3;
  • вантажний фургон, який залежно від колісної бази має відсік об’ємом від 10,5 до 12,9 м3 та може вмістити п’ять євро палет;
  • мікроавтобус пасажиромісткістю 13 та 16 місць.

У новому автомобілі застосовані перевірені часом і експлуатацією в Україні вузли та агрегати легкових автомобілів Hyundai преміум класу. Двигун А2 об’ємом 2,5 л постачається в версіях Євро 5 та Євро6. Високі екологічні стандарти забезпечуються за рахунок сажового фільтра та системи рециркуляції відпрацьованих газів.

Потужність двигунів 150 та 170 к. с. у поєднанні з високим крутним моментом забезпечує одну з найкращих у цьому сегменті комерційних автомобілів легкову динаміку. Витрати палива не перевищують 9 л при експлуатації автомобіля в умовах міста.

На автомобілі встановлюється 6 ступінчаста коробка передач. Підвіска автомобіля з переднім та заднім стабілізаторами поперечної стійкості забезпечує плавність руху, а дискові гальма – найкращу в своєму класі гальмівну динаміку.

Оформлення робочого місця водія та широкий діапазон регулювань є аналогічними робочому місцю позашляховика преміум класу Hyundai Santa Fe. При цьому забезпечується відмінна оглядовість для водіїв будь якого росту, що дуже важливо під час перевезень в умовах мегаполісу.

Завдяки діаметру розвороту 12,9 м автомобіль має відміну маневреність. Корозійний захист автомобіля забезпечує стійкість проти корозії протягом не менше 10 років.

Велику увагу розробники приділили активній та пасивній безпеці. До базової комплектації Hyundai H350, крім ABS, включено систему динамічного контролю. Вона складається із системи підсилювача гальм та розподілу гальмівних зусиль при екстреному гальмуванні; електронної системи стабілізації; системи контролю траєкторії руху; системи, що допомагає рушанню автомобіля під гірку; системи, що запобігає перевертанню автомобіля; системи, що запобігає пробуксовуванню тяглових коліс при гальмуванні двигуном.

Значною перевагою цих автомобілів є широкий вибір модифікацій, додаткових опцій, а також виготовлення на замовлення клієнта в умовах заводу виробника.

Це автобуси різних модифікацій та комфортності, лімузини підвищеної комфортності, автомобілі медичної допомоги, інкасаторські броньовані автомобілі, мобільні офіси, автомобілі спеціального призначення. Також доступні повнопривідні модифікації автомобілів Hyundai H350.

Автобуси мають дві модифікації: повною масою до 3,5 т і підвищеним корисним навантаженням повною масою до 4,1 т.

У нових моделях автомобіля максимально зменшено перелік вузлів та агрегатів, що потребують періодичного технічного обслуговування. Технічне обслуговування можна виконати на численних уповноважених СТО легкових автомобілів Hyundai. Завдяки ідентичності основних вузлів з легковими автомобілями фахівці цих СТО у разі виникнення потреби виконають для нових моделей автомобілів ремонт будь якої складності.

Розглянемо деякі варіанти виконання автомобіля Hyundai H350.

Пасажирські автобуси

Вони доступні в стандартній модифікації, підвищеної комфортності та як шкільний мікроавтобус. Матеріали облицювання – за індивідуальним замовленням. Широкий вибір додаткових опцій, включаючи потужні системи опалення та клімат контролю, електричний привід відкривання бокових дверей та бокову підніжку з електроприводом.

Автомобілі швидкої допомоги

Створено кілька модифікацій автомобілів цього класу, в т. ч. повнопривідні моделі та броньовані карети швидкої допомоги для експлуатації в небезпечних районах. Доступні модифікації мобільних медичних лабораторій з обладнанням чи з підготовкою для встановлення обладнання самостійно власником лабораторії.

Лімузини на базі автобусів Hyundai Н350

Кілька варіантів оздоблення салону забезпечить комфорт vip класу. Різні модифікації лімузина відрізняються пасажиромісткістю та набором додаткових опцій.

Мобільні офіси

На сьогодні зростає попит на використання мобільних офісів, створених на базі автомобіля Hyundai Н350. Заводом виробником розроблено модельний ряд мобільних офісів різного призначення.

Оздоблення офісного приміщення в автомобілі забезпечує комфорт, аналогічний комфорту в стаціонарному офісі преміум класу.

Сучасні технології дають змогу використовувати автономні джерела живлення, стаціонарно розміщені в офісному приміщенні, що, своєю чергою, забезпечує максимальний комфорт для роботи.

Додатково в офісі можуть бути встановлені системи автономного опалення, медіа системи, холодильні камери, офісні меблі за індивідуальними проектами та інше обладнання.

Компанія ТОВ «АВТО-РЕГІОН», яка є офіційним дилером компанії ТОВ «Хюндай Мотор Україна», впевнена, що нова модель комерційного автомобіля Hyundai Н350 знайде своїх покупців. А високі стандарти та філософія, спрямована на максимальне задоволення потреб бізнесу, а також комфорту водія і пасажирів, що застосовувались при виготовленні цих автомобілів, стануть загально прийнятими стандартами в цьому сегменті комерційних автомобілів.

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

5 + 14 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності