+38 067 577 88 88

На український ринок виходять автобуси нової для наших споживачів, але вже популярної у ряді країн марки Oghab. Це сучасні моделі, які нещодавно пройшли повний цикл випробувань і відповідають екологічним нормам Євро 5 та Євро 6, а також європейським стандартам якості ISO.

Всі автобуси виробництва компанії Oghab Afshan Industrial Manufacturing Co. виготовлено на базі вузлів та агрегатів одного з провідних європейських виробників комерційної автомобільної техніки – компанії Scania AB. Важливі конкурентні переваги цих автобусів: конкурентна ціна та коротчі, в порівнянні з іншими виробниками терміни виготовлення замовлених моделей.

Підкорювач далеких трас

Цього року на ринку України було представлено новий міжміський автобус Oghab Maral. Дана модель, на відміну від попередньої, має дещо більшу довжину – 12,64 м, але кількість місць (44+1+1) не змінилася, що позитивно вплинуло на комфорт для пасажирів.
Двигун Scania DC13-151 (12,74 л) тепер відповідає стандарту Євро 5, що досягається завдяки системі SCR. Порівняно до попередника він має більші потужність – 407 к. с. та крутний момент – 2164 Нм. Коробка передач – роботизована, 8-ступінчаста.
Система Opticruise, яка раніше була опцією, тепер стала стандартною. Як відомо, вона контролює відстань до автомобіля, що рухається попереду, – і при небезпечному наближенні до нього автоматично вмикає гальмівну систему.
Виробник пропонує великий набір опцій до стандартної комплектації та різні варіанти пофарбування. Зокрема це дуже популярні комбіновані кольори з використанням корпоративної символіки – «Сокіл у польоті».

Трудівник міських вулиць

До нових розробок компанії Oghabт також належить міський автобус підвищеної пасажиромісткості Arian. У машині, загальною довжиною 14,8 м комфортно розміщуються 47 сидячих пасажирів, крім того є 51 місце для стояння та місце для одного інвалідного візка. Це модель з низьким рівнем підлоги, збудована на шасі Scania типу СUB з колісною формулою 6х2. При цьому керованими є дві осі.
Двигун потужністю 310 к. с. встановлено у задній частині автобуса поздовжньо, за задньою віссю. Він агрегатується з класичною автоматичною коробкою передач ZF, яка для руху в міських умовах має більше переваг, ніж роботизована.
Для експлуатації у містах компанія Оghab пропонує також автобуси з двигунами стандарту Євро-6, що працюють на скрапленому газі (CNG).
На автобусах Oghab традиційно може бути встановлено гідравлічне гальмо-уповільнювач. Користування цією опцією покращую безпеку руху та в рази збільшує ресурс дискових гальмівних механізмів.
До переліку систем безпеки автобуса входять ABS, Traction Control, електронна система стабілізації та система аварійного гальмування автобуса. Підвіска – пневматична, з опцією зміни кліренса, що забезпечує зниження рівня підлоги на зупинках для зручності входу-виходу пасажирів.
Автобус у стандартній комплектації має троє пасажирських дверей. А версію для роботи в аеропорту обладнано вже п’ятьма дверима – по обидва боки автобуса. Додатково встановлюється рампа для інвалідного візка.
Передова технологія виробництва Oghab гарантує надійність конструкції кузова та високий рівень його антикорозійного захисту. Передня та задня маски автобуса, а також панель покрівлі виготовлено з пластика. Привертає увагу новий дизайн облицювання. Слід також відзначити ефективний опалювач салону та систему кондиціювання повітря.

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

11 + 2 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності