+38 067 577 88 88

Турецька компанія Otokar – один із світових лідерів на ринку виробництва автобусів, що має найбільший рівень продажів переважно в європейських країнах. У продукції цього виробника втілений 55 річний досвід в автомобілебудуванні. Секрет успіху – висока якість за конкурентну ціну та індивідуальній підхід до покупців.

Компанія Otokar, що входить до Групи Компаній КОС, створена в 60ті роки минулого століття. Наразі вона є визнанимлідером та законодавцем моди в автобу собудуванні в Туреччині, а також лідером продажів на ринках Європи (Франція, Німеччина, Бельгія, Польша, Румунія, Болгарія, Італія та Іспанія), Азії та Північної Африки.

Тільки в цьому році було підписано контракти та розпочато постачання 400 міських автобусів в Румунію, 100 міських автобусів в Польшу. Планується постачання автобусів з газовим двигуном на ринок Іспанії.

Той факт, що країни, які можуть вибирати і при цьому найбільш прискіпливо рахують всі експлуатаційні витрати, безпеку,надійність автобусів та інші важливі чинники, наочно підтверджує найоптимальніше співвідношення ціна – якість та індивідуальний підхід до кожного покупця.

Модельний ряд закриває всі сегментиринку автобусів, за винятком автобусів для міжнародного сполучення преміум сегменту.

У сегменті міських автобусів виробник пропонує автобуси SultanCity малого класу з напівнизьким рівнем підлоги, пасажиромісткістю до 40 пасажирів.

У цьому сегменті виробник має унікальну пропозицію – автобус SultanCityLF з низьким рівнем підлоги. Завдяки унікальному дизайну загальна пасажиромісткість становить 60 пасажирів за довжини автобуса до 9 м, що зручно для експлуатації в центральних районах міст Європи.

Для перевезень в містах пропонуються 12метрові та 18метрові автобуси Otokar Kent, повною пасажиромісткістю 100 та 160 пасажирів, відповідно.

Весь сегмент міських автобусів має сучасний дизайн та низький рівень підлоги.

Найбільш поширений сегмент автобусів для приміських перевезень. В усіх моделей автобусів цього сегменту за додатковим замовленням передбачена опція перевезення пасажирів в інвалідних візках. Для пасажирів з обмеженими можливостями відповідно до європейських стандартів встановлюються додаткові двері, ліфт та кріплення для візків.

З широкого модельного ряду цього сегменту варто відмітити приміський автобус Otokar Territo. В автобусі встановлено зручні сидіння для 63 пасажирів, а загальна пасажиромісткість становить 90 пасажирів.

Сегмент автобусів міжміського сполучення представлений двома моделями Sultan та Ulyso. Автобус моделі Sultan має дві модифікації: пасажиромісткістю 32 та 36 пасажирів, відповідно. Автобуси Ulyso мають пасажиромісткість 43 пасажира та покращений комфорт.

Всі автобуси Otokar відрізняються високою надійністю та мають один з найнижчих показників експлуатаційних витрат на один км пробігу. Секрет їх надійності в тому, що перед початком серійного виробництва вони проходять повний цикл ресурсних випробувань.

Під час виробництва використовують вузли та комплектуючі лише провідних світових брендів. Для автобусів створені спеціальні шасі, індивідуально для кожної з модифікацій автобусів.

На всіх автобусах для європейського ринку встановлено двигуни Cummins, виготовлені на заводах в Англії. Завдяки цьому ресурс двигуна до капітального ремонту становить не менше 1 000 000 км пробігу. Інтервал заміни моторного мастила – 40 000 км пробігу.

Всі автобуси відповідають екологічним стандартам Євро6 та мають європейські сертифікати безпеки.

Офіційний дистриб’ютор автобусів Otokar в Україні – компанія “Авторегіон” працює згідно з європейськими технічними вимогами і гарантує цілодобову допомогу власникам автобусів.

Основний перелік запасних частин доступний в Україні. Доставка необхідних запасних частин для виконання термінових відновлювальних ремонтів – не більше 10 днів.

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

12 + 11 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності