+38 067 577 88 88

Комплексні рішення для вашого бізнесу пропонує Компанія АВТО-РЕГІОН. Забезпечення підприємств спецтехнікою дозволяє ефективно вирішити будь-які виробничі завдання і впоратися з реалізацією трудомістких проектів. Ми реалізуємо якісну спецтехніку актуальних моделей безпосередньо від південнокорейських автомобільних концернів. У цьому році Компанія АВТО-РЕГІОН стала ексклюзивним імпортером в Україні спеціалізованої техніки виробництва DAEWOO TRUCKS Commercial Vehicle Co., Ltd. – провідного Південно-корейського виробника надійних вантажних автомобілів, якій є лідером продажів в сегменті середніх і важких комерційних автомобілів.

Однією з переваг спеціальної техніки і самоскидів Daewoo Trucks є провідні мости з бортовими редукторами. Завдяки цьому автомобілі мають значно більший дорожній просвіт і кращі позашляхові характеристики. Моделі MAXIMUS і NOVUS відповідають високим сучасним вимогам до функціональності і володіють відмінною якістю збірки.

У нас ви можете придбати вантажівки Daewoo в різних модифікаціях і тоннажності (до 20 тон). До сучасних моделей MAXIMUS і NOVUS можливо встановити оригінальне навісне обладнання RETECH для розширення функціональних можливостей при використанні на коммунальніх підприємствах. Ви можете вибрати будь-яку надбудову та оформити замовлення на оперативну поставку певного типу і бренду.

 

Продаж корейської спецтехніки – наш профіль. Асортимент спецтехніки, яку пропонує наша компанія, досить широкий і здатний задовольнити запити будь-якого покупця. Найбільшою популярністю серед спецтехнікі яку ми постачаємо користуються автовишки та бортові вантажівки з маніпуляторами HORYONG.

 

Компанія АВТО-РЕГІОН поставляє техніку під замовлення. Наші фахівці підберуть необхідну вам спецтехніку і запчастини відповідно до ваших побажань.

 

Це далеко не повний перелік можливої ​​техніки, реалізацією якої, ми займаємося.

 

 

Відео з технікою DAEWOO TRUCKS можливо переглянути на нашому ютуб каналі

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

4 + 8 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності