+38 067 577 88 88

На ринку України з’явилась нова якісна комерційна автомобільна техніка виробництва Південної Кореї. Це всесвітньо відома компанія DAEWOO TRUCKS Commercial Vehicle Co., Ltd. – провідний Південнокорейський виробник надійних вантажних автомобілів. Компанія є лідером продажів в сегменті середніх і важких комерційнихавтомобілів у багатьох індустріально розвинених країнах. У цьому році Компанія «АВТО-РЕГІОН» стала ексклюзивним імпортером в Україні спеціалізованої техніки виробництва DAEWOO TRUCKS Commercial Vehicle Co., Ltd.

Універсальна вантажна техніка DAEWOO TRUCKS відрізняється довговічністю, надійністю і бездоганною якістю збірки. Основна перевага автомобілів Daewoo полягає в їх високих експлуатаційних показниках. Головною цілю при проектуванні спеціалізованої техніки DAEWOO TRUCKS завжди було створення простих та невибагливих автомобілів для задоволення потреб приватних та державних компаній, та особливо для армії, зважаю чи на загальні потреби в якісній техніці. Як результат цивільні версії автомобілів Daewoo Trucks мають високий попит в країнах з суровими погодними та дорожніми умовами. Однією з переваг високо технологічного колісного транспорту є менша вага автомобілів і як результат вища вантажопідйомність та параметри прохідності.
Компанія DAEWOO TRUCKS Commercial Vehicle Co., Ltd. надає споживачам повну та детальну інформацію що до технічних характеристик, включаючи: експлуатаційні параметри, параметри прохідності, данні максимального куту підйому, який може подолати завантажений автомобіль. Ця технічна інформація є особливо важливою для будівельної техніки та її спроможності працювати в складних дорожніх умовах.

Ексклюзивний імпортер ТОВ «АВТО-РЕГІОН» пропонує широкий модельний ряд автомобілів DAEWOO TRUCKS з колісною формулою від 4х2 до 10х4.
В сегменті 4х2 пропонуються автомобілі Daewoo MAXIMUS. Основними перевагами автомобілів є потужний Південнокорейський двигун Doosan відмінно адаптований для використання в різноманітних будівельних проектах і складних погодних умовах. Компанія входить в п’ятірку світових лідерів увиробництві дизельних двигунів.

Всього під брендом Doosan випускається 60 типових моделей двигунів. Коробка передачвід німецького концерну ZF Friedrichshafen AG. На сьогоднішній день ZF є третім в Німеччині і одним з 15 найбільших в світі виробників і постачальників комплектуючих для автомобілів.
Підсилена конструкція рами дозволила спеціальній техніці DAEWOO мати кращі позашляхові характеристики. Все це дозволяє при повній масі автомобіля 17 тон мати корисну вантажопідйомність до 12 тон та можливість встановлення фургона об’ємом до 50 м3.

В сегменті 6х4 та 8х4 пропонуються надійні самоскиди Daewoo NOVUS підвищеної вантажопідйомності, пристосовані для роботи поза дорогами та в кар’єрах.
Вантажівки оснащені найсучасною версією двигуна Doosan, потужністю до 440 кс, коробкою передач ZF16 та ведучими мостами з бортовими диференціалами.

Разом з традиційними для ринку моделями автомобілів Daewoo Trucks ексклюзивний імпортер ТОВ «АВТО-РЕГІОН» пропонує цивільні версії повнопривідних армійських тягачів та евакуаторів, які мають колісну формулу 4х4 та 6х6 з одинарними та здвоєними задніми колесами. Ці спеціальні вантажівки оснащені мостами з колісними редукторами та мають аналогічні параметри прохідності, як і армійські версії автомобілів: кут підйому автомобіля 30°, глибина броду до 800мм, висота вертикальної стінки, 0.5 м, максимальний кут бокового нахилу 20° та вантажопідйомність до 12т (4х4), та 17т (6х6).

Для клієнтів Компанії «АВТО-РЕГІОН» доступна техніка Daewoo Trucks з встановленним спеціально обладнанням виробництва провідних південнокорейських компаній. DAEWOO TRUCKS Commercial
Vehicle Co., Ltd погодив конструкцію та надав офіційний дозвіл Компанії Horyong встановлювати на шасі автомобілів спеціальні автомобільні підйомники, автоліфти, крани маніпулятори та бетононасоси.
Компанія HORYONG Co., Ltd. виготовляє на шасі Daewoo унікальні високотехнологічні автомобільні підйомники з висотою піднімання до 90 метрів. Перевага цієїавтовишки в тому, що вона може без обмежень пересуватись по дорогах загального користування.

Також компанія Daewoo Trucks має досвід кооперації зі всесвітньо відомим виробником комунальної техніки, спеціальних дорожніх та пожежних машин RETECH Industry Co., Ltd. Нашим клієнтам надана можливість вибрати універсальний комунальний автомобіль Daewoo Novus з набором спеціального обладнання та його устаткування, яке може замінюватись замовником в залежності від потреби.

До переліку спеціального комунального обладнання RETECH входять: піскорозкидач, поливомийна машина, прибиральна машина,роторний снігоочисник, косарка для узбіч, щітка для прибирання снігу, тощо (до 20 одиниць унікального обладнання).

Крім того компанія RETECH Industry Co., Ltd має широкий модельний ряд продукції для аеродромного господарства на універсальному шасі Daewoo Trucks. Основною перевагою обладнання Retech є його унікальність та феноменаль на надійність. Мінімальний практично підтверджений термін експлуатації спеціального обладнання Retech не менш 10 років. Компанія-імпортер «АВТО-РЕГІОН» вже 15 років пропонує своїм клієнтам готові сучасні рішення для бізнесу.

Вся перелічена унікальна техніка від південнокорейських автомобільних концернів на шасі вантажних автомобілів Daewoo Trucks вже доступна для придбання безпосередньо в Україні. Компанія «АВТО-РЕГІОН» забезпечує комплексну гарантійну та сервісну підтримку на свою продукцію на всій території України.

Згідно матеріалів друкованого видавництва “Перевізник”, 11/2019

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

7 + 11 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності