+38 067 577 88 88

Одним з найважливіших і визначальних факторів у боротьбі за рятування людських життів на висоті за надзвичайних ситуацій є наявність високоефективної сучасної аварійно-рятувальної техніки, а саме автопідіймачів та автодрабин, яких катастрофічно не вистачає у підрозділах ДСНС України. Наша редакція вирішила допомогти керівникам підрозділів ДСНС України всіх рівнів, керівникам підприємств та відомств, надавши інформацію про корейську компанію Horyong Со. LTD. Сьогодні вона входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва автопідіймачів та автодрабин з висотою підйому від 30 до 90 метрів, та її офіційного дилера ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО». Основні переваги продукції компанії – висока якість та надійність за компактних розмірів й малої ваги підйомників, вражаючий рівень безпеки для працівників. Завдяки цьому продукція високо цінується на світових ринках. Наш співрозмовник – директор столичного ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО» Анатолій Довгопол.

– Справді, нам є чому повчитися і перейняти неабиякий досвід компанії Horyong Со. LTD. До слова, їхній завод оснащено найкращим обладнанням. Більшість технологічних операції виконують в автоматичному режимі. А це – точність і швидкість. Окрім того, компанія створила власний дослідницький центр, розробки якого активно використовують для вдосконалення спеціальної техніки. З 2019 року ми почали співпрацювати в якості офіційного дилера Horyong Со.LTD – одного з найпотужніших світових виробників 30-, 45-, 50-, 54-; 64-, 75- і 90-метрових автопідіймачів та автодрабин. Всі моделі корейської фірми справді вражають: відмінні технічні характеристики, дизайн, компактні розміри, невелика вага та один з найвищих в світі рівень безпеки для користувачів.
– Анатолію Івановичу, треба розуміти, така диво-техніка й коштує відповідно. Зважаючи на хронічне безгрошів’я українців, чи готові вони купувати спеціальні автомобілі від корейської компанії?
– Ціни корейської компанії Horyong Co.LTD є одними з найнижчих у світі. Приміром, 2019 року працівники ГУ ДСНС України однієї з областей у вітчизняної компанії придбали кілька 30-метрових автомобільних підіймачів. Вартість одного такого виробу – 17 мільйонів гривень. А 30-метровий телескопічний автопідіймач корейського виробництва коштує 5,5 мільйона гривень.

– А як щодо порівняння технічних характеристик?
– Наведу лише деякі приклади: виліт 52-метрової стріли відомої німецької «ІВЕКО МАГІРУС» – 18 метрів, а 54-метрової
корейської–33 метри; вантажопідйомність люльки «ІВЕКО МАГІРУС»–200 кг, корейської – 400 кг; вага автомобіля «ІВЕКО
МАГІРУС»–26 тонн, корейського–13 тонн.
– Яка б не була надійна техніка, вона має здатність псуватися. Аби полагодити, потрібні запасні частини…
– І це питання ми узгодили з корейською стороною. Насамперед поставкою в Україну вузлів, деталей. А ще в жовтні 2019 року разом із представниками корпорації «Науковий парк «Київська політехніка КПІ імені Ігоря Сікорського», компанії Horyong Со.LTD, УкрНДІЦЗ ДСНС та кількох провідних інститутів із розробки конструкторської документації та сертифікації висотної автомобільної техніки домовилися про створення спільного виробництва аварійно-рятувальної техніки Horyong на херсонському машинобудівному заводі, що значно зменшить вартість автопідіймачів та автодрабин. Завдяки такому важливому рішенню наші рятувальники зможуть своєчасно обслуговувати й ремонтувати відповідну техніку, проводити постійні кваліфіковані навчання.
– Що вкладаєте в поняття «спільного виробництва»? Тобто, як виглядатиме український автопідіймач під корейською маркою?

– Виробництво автопідіймачів та автодрабин з корейського стрілового обладнання з висотою підйому 30–72 метри буде налагоджено на херсонському машинобудівному заводі. Базове шасі DAEWOO, Hyundai та інші. Далі за узгодженою сторонами конструкторською документацією плануємо виготовляти опорний та поворотний контури, аутригери,здійснювати монтаж хотрубів, гребінок. Наладка систем безпеки та керування залишається за корейською стороною. Підприємство має всі технічні можливості та спеціалістів дляпроведення якісного капітального ремонту автопідіймачів та автодрабин, які знаходяться на експлуатації в підрозділах ДСНС України. Для більшої зручності в проведенні капітальних ремонтів задіяне також дочірнє підприємство – Білоцерківський машинобудівний завод. Обидва підприємства мають виїзні бригади для проведення обстеження та ремонту автопідіймачів і автодрабин безпосередньо в підрозділах ДСНС.

– Анатолію Івановичу, гадаю, представлені Вами автопідіймачі та автодрабини зацікавлять не одного фахівця в галузі
рятувальної справи. Але я далекий від того, що отримавши таку машину, український майстер-рятувальник зможе одразу ж упевнено експлуатувати один із кращих світових зразків.
– Ми розуміємо, що з новою технікою треба досконало ознайомити фахівців. Тому постійно влаштовуємо безплатне триденне
навчання-тренінг для фахівців, які працюють на автопідіймачах та автодрабинах.. Окрім того, ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО» має можливість постачати пожежні автомобілі на повнопривідних та задньопривідних шасі DAEWOO, шасі Hyundai, МАЗ, КрАЗ та ін., а також пожежно-технічне обладнання. Капітальний ремонт протипожежнорятувальної техніки та постачання до неї
запасних частин, вузлів і деталей – також у нашій компетенції.

За матеріалами журналу “Пожежна та техногенна безпека”

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

4 + 8 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності