+38 067 577 88 88

Головне завдання вантажного автомобіля полягає в перевезенні вантажу в установлені терміни з оптимальними експлуатаційними витратами, які напряму пов’язані з умовами експлуатації та технічними показниками транспортного засобу. Для всюдихідних автомобілів головну роль грає співвідношення спорядженої маси до вантажопідйомності ще й за умовах бездоріжжя. Повнопривідні версії автомобілів DAEWOO  можна експлуатувати при найскладніших дорожніх умовах.

Подолання бездоріжжя висуває жорсткі вимоги для всіх транспортних засобів, особливо для автомобілів, призначених для перевезення вантажу. Підхід до виконання цього завдання в кожного виробника різні. Одні виробники роблять ставку на монументальні конструкції автомобілів, які завдяки великій масі мають високу міцність конструкції, але при цьому дуже низьку вантажопідйомність і як результат високу собівартість перевезення вантажу і крім того висока вага збільшує навантаження на колеса, що призводить до зниження прохідності. Конструктори відомого автовиробника Daewoo пішли іншим шляхом. За взірець були взяті всюдиходи армії США. В результаті було отримано сімейство повнопривідних автомобілів Daewoo, колісною формулою 4х4 та 6х6, які при низькій вазі та високій вантажопідйомності повністю відповідають суворим вимогам, що пред’являються для військових автомобілів.

Покупець може вибирати автомобілі, які максимально підходять до його індивідуальних потреб. В модельному ряді повнопривідних автомобілів є автомобілі з одинарними та здвоєними колесами. Здвоєні задні колеса , краще підходять для спеціальних тягачів, та для автомобілів , які експлуатують в умовах поза дорогами з твердим покриттям. Наприклад повнопривідний тягач Daewoo без зусиль може буксирувати причеп, повною масою до 100 тон. Для  сурового бездоріжжя краще підходять автомобілі з одинарними задніми колесами.Основа кожного всюдихідного автомобіля – міцна рама. Завдяки конструктивним особливостям рама при відносно низькій вазі має надзвичайно високу міцність на розрив та скручування. Матеріал рами – надміцна сталь марки ATOS 80.

Мало-листові ресори, стабілізатори поперечної стійкості та потужні амортизатори вертикальної дії забезпечують відмінну рівень керування та чудову плавність ходу на бездоріжжі. Компанія DAEWOO TRUCKS для всього модельного ряду автомобілів встановлює однакові ведучі мости з бортовою передачею. Така модель мостів має набагато кращі показники прохідності та завдяки конструктивним особливостям автомобілі мають суттєвий рівень дорожнього просвіту, який становить 425 міліметрів, даний показник підходить не тільки для цивільного але й для військового призначення.  Крім вищезазначеного доступна опція блокування міжосьового та між колісного диференціалів. На автомобілі з здвоєними задніми колесами встановлюються дорожня гума  стандартного розміру  22.5 дюймів.

На автомобілях з одинарними колесами встановлюються високо профільні всюдихідна гума  розміром 20 дюймів. Розподільча коробка має два режими – пряма та понижуюча передача. Для подолання бездоріжжя підібрано оптимальний ряд передач КПП та роздавальної  коробки. На автомобілях Daewoo встановлюються надійні та економічні двигуни Doosan. Компанія Doosan входить в першу п’ятірку виробників двигунів в світі, основним замовником яких є США. Завдяки потужному двигуну автомобіль має максимальну швидкість 100 км за годину. Високий крутний момент двигуна, що досягається на 1000 об/хв дозволяє без труднощів долати складне бездоріжжя. 

Дизайн кабіни забезпечує відмінну рівень огляду  робочого місця водія. Внутрішня оббивка виготовлена таким чином, щоб максимально полегшити миття та чищення. Передбачена навіть така дрібниця, як місце зберігання брудного взуття водія. До інформативної панелі приладів додано спеціальну панель керування системи повним приводом. Додаткова зручність цієї панелі – візуальне відображення  увімкненої конфігурації повного приводу. Ця опція надає додаткові переваги при подоланні складного бездоріжжя для вибору оптимального режиму роботи повного приводу. Сидіння водія пневматичне, а уніфіковане спальне місце за сидінням водія можна використовувати для перевезення речей.

Для забезпечення виняткового рівня прохідності та раціонального розподілу вантажу та балансу навантаження на ведучі мости  кабіна розміщена високо і винесена за колісну базу автомобіля.  Тому для доступу в кабіну встановлено додаткову підніжку, яка при наїзді на перешкоду може скластись. Електричний механізм піднімає кабіну на великий кут для більш зручного доступу до моторного відсіку.  Додатковий захист моторного відсіку  запобігає пошкодженням при подоланні перешкод. Завдяки конструктивним особливостям  кут заїзду автомобіля  35,30  і повністю завантажений автомобіль може подолати вертикальну стінку висотою до 0.5м. Без підготовки автомобіль може подолати брід, глибиною до 850мм.

Повністю завантажений автомобіль без проблем долає підйом 60% що є відмінним показником навіть для багатоцільового автомобіля для цивільних та військових потреб.  Завдяки оптимальному положенні центру ваги автомобіля максимальний боковий нахил, який долає автомобіль досягає 30%. Вантажопідйомність автомобіля в 1.5-2 рази, в залежності від моделі,  перевищує споряджену масу автомобіля, що є одним з найкращих показників для повнопривідних автомобілів.

Передові технології, разом з використанням матеріалів найвищої якості дозволило Компанії Daewoo створити сімейство багатоцільових повнопривідних автомобілів з колісною формулою 4х4 та 6х6. Експлуатаційні показники повнопривідних автомобілів Daewoo дозволяють їх використовувати навіть в умовах бездоріжжя, будь-якої складності. 

За матеріалами видавництва “Перевізник”

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

9 + 8 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності