+38 067 577 88 88

Основною метою вантажних автомобілів є максимально ефективне перевезення вантажів. Але дуже важливим фактором являється врахування експлуатаційних витрат та нанесення мінімальної шкоди навколишньому середовищу при виконанні таких перевезень.  Висока ефективність перевезень вантажівок DAEWOO TRUCKS досягається за рахунок  використання передових технологій та матеріалів високої якості при проектуванні та виготовленні автомобілів. Також дуже важливим показником є високий рівень налаштування механізмів, вузлів та агрегатів. Як результат, комерційні автомобілі належної якості та максимальної ефективності мають високі показники надійності, а отже і коштують відповідно.

Ціни на якісні складові частини, які використовують при виготовленні автомобілів Daewoo Trucks, знаходяться на одному рівні з виробниками відомих європейських брендів.  Відповідно вартість південнокорейських вантажівок визначає їх якість та надійність. Якість вантажних автомобілів DAEWOO   – це гарантована економія витрат під час експлуатації та безпека.

Південна Корея – світовий лідер виробництва сучасної якісної  автомобільної техніки.  Вантажні автомобілі Daewoo Trucks відповідають високим стандартам якості та ефективності на рівні світових лідерів автопорому, але мають при цьому дещо нижчу ціну, яка досягається за рахунок вдалих конструктивних рішень та масового виробництва автомобілів. Двигуни для автомобілів виготовляє моторобудівний гігант, що входить в першу п’ятірку світових виробників двигунів – це компанія Doosan. Основний ринок збуту цієї компанії – ринок США, тому двигуни цього виробника дуже надійні,  мають високу ефективність та паливну економічність, при порівняно невисокій ціні.

Автомобілі Daewoo-Trucks  представлені в усіх сегментах вантажних автомобілів, повною масою від 16т і вище. На внутрішньому ринку ці автомобілі успішно конкурують з вантажівками Mercedes, MAN, Volvo та Scania. Однією з переваг цих автомобілів є низька власна вага шасі та висока вантажопідйомність. Коефіцієнт корисного навантаження досягає двох, тобто автомобілі мають змогу перевозити вагу, вдвічі вищу від спорядженої маси автомобіля. 

При цьому навантаження на вісі не перевищують допустимі норми чинного законодавства по  навантаженню на дорожнє покриття. Великовагові автомобілі Daewoo Trucks призначені для ефективного перевезення вантажів в складних дорожніх умовах та за відсутності доріг з твердим покриттям. Всі самоскиди мають центральний та колісні диференціали ведучих  мостів,   завдяки чому максимальний кут підйому повністю завантажених автомобілів  – 60%, що більше 30 метрів підйому на відрізку дороги в 100 метрів. Це гідний показник для повнопривідних автомобілів, а особливо для автомобілів військового призначення.

Для зниження навантаження на дорожнє покриття конструктори Daewoo Trucks  практикують встановлення на автомобілі додаткових осей. В Кореї не рідкість зустріти автомобілі з колісною формулою 10х4 та 12х4. Такі колісні формули ефективні для виготовлення спеціальних автомобілів, цистерн, автокранів та бетононасосів.

Повнопривідні автомобілі Daewoo-Trucks. Модельний ряд автомобілів включає в себе автомобілі з колісною формулою 4х4, 6х6 (вантажні автомобілі та сідельні тягачі). Цивільні  версії повнопривідних автомобілів по показникам прохідності та надійності конструктивно в повній мірі відповідають вимогам, що вимагаються від аналогічних автомобілів військового призначення. Повнопривідні, як і задньопривідні, автомобілі Daewoo Trucks здатні перевозити вантажі вдвічі перевищуючі їх споряджену масу. Повнопривідні сідельні тягачі створені для буксирування причепів, повною масою до 100 тон.

 Додатковою перевагою автомобілів сімейства Daewoo Trucks  є низькі експлуатаційні витрати, що досягаються за рахунок  низьких  витрат на ТО та паливній економічності двигунів Doosan останнього покоління. За рахунок  перелічених переваг, власник  автомобіля отримує порівняно низькі експлуатаційні витрати на перевезення одиниці вантажу і як результат конкурентні переваги для розвитку власного бізнесу.

Враховуючи вище наведене Офіційний Дистриб’ютор комерційних автомобілів Daewoo Trucks в Україні ТОВ “АВТО-РЕГІОН” впевнений,  що ці автомобілі отримають визнання на ринку вантажних автомобілів в Україні та будуть користуватися великим попитом.

За матеріалами журналу “Перевізник” 

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

1 + 15 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності