+38 067 577 88 88

АВТО-РЕГІОН прийме участь у виставці “АГРО ВІННИЦЯ” , яка буде проходити 7-9 вересня 2021р. у Вінниці.

Комплексним рішенням при виборі комерційних автомобілів для сільськогосподарського бізнесу є вантажні та спеціальні автомобілі всесвітньо відомого Південно Корейського Виробника Daewoo Trucks.

 

 

На сьогоднішній день в Україні представлений широкий модельний ряд  середньотонажних автомобілів Daewoo. Це три моделі автомобілів, з повною масою 15 тон, чотири моделі повною масою 18 тон,  сідельні тягачі для складних умов експлуатації, самоскиди з колісню базою 6х4 дві модифікації, самоскиди з колісною базою 8х4, міксери ємкістю до 15м3. В другій половині 2021 року очікується поставка автомобілів з повним приводом, колісною базою 4х4 та 6х6.

Гама дизельних двигунів Doosan

Автомобілі оснащені сучасними двигунами виробництва Південно Корейського виробника Doosan. Виробник двигунів входить до першої п’ятірки Світових виробників двигунів, в тому числі промислових двигуни, корабельні двигуни та двигуни для бойових машин. Тому традиційно бренд Doosan це висока надійність та технологічність. Завдяки цьому конструкція двигунів дуже проста, двигуни  мають високу  потужність та крутний момент при низьких витратах палива. На всі моделі автомобілів Daewoo Trucks встановлюються дві моделі двигунів DL06 та  DX12, що дуже зручно для сервісної підтримки автомобілів. Важливою перевагою всіх моделей автомобілів Daewoo є високий коефіцієнт корисного навантаження (близько 2) тобто автомобілі можуть перевозити вантажі, що майже вдвічі перевищують масу спорядженого автомобіля.

Середньотонажні автомобілі Daewoo обладнані двигунами Doosan DL06 з робочим об’ємом 5.9 літрів, потужністю 280 к.с., коробкою передач ZF та ведучими мостами виробництва Південної Кореї. Комфортна двомісна кабіна має ефективну підвіску на пружинах та амортизаторах, сидіння водія на пневматичній підвісці. В залежності від моделі автомобілі різні розміри спального місця. В базову комплектацію включено кондиціонер. Завдяки системі круїз контролю досягається додаткова паливна економічність. При економічному стилі водіння витрата палива повністю завантаженого автомобіля поза містом не перевищує 22 л/100 км пробігу. Моделі для більш складних умов мають кріплення повітряного фільтра за кабіною, що дає можливість автомобілю долати водні перешкоди без загрози потрапляння води в двигун.  Спеціальний захисний брус під бампером запобігає пошкодженню піддону картеру. Гальмівні механізми встановлені таким чином, щоб запобігти їх пошкодження при русі поза дорогами з твердим покриттям. Для сільськогосподарського бізнесу ці моделі автомобілів пропонуються як багатоцільові самоскиди, автомобільні фургони для перевезення продуктів а також як шасі для спеціального обладнання.

Daewoo- самоскиди

В сегменті самоскидів Дистриб’ютор пропонує три  моделі самоскидів: колісною формулою 6х4   для роботи в складних умовах (підвищеної прохідності та вантажопідйомності) та самоскиди 6х4 та 8х4  для роботи на дорогах з твердим покриттям. Всі самоскиди обладнано двигуном DX12. Це нова модель двигуна, створена на базі перевірених часом моделей двигуна для будівельної техніки. При робочому об’ємі 11літрів, потужність таких двигунів може сягати від 390 кс до 440 кс. В залежності від призначення самоскида встановлюються КПП марки ZF та Eaton. Всі самоскиди мають комфортні кабіни оснащені кондиціонером з відмінною оглядовістю з робочого місця водія.

Стихія з складними умовами експлуатації – це стихія самоскидів Daewoo з 16м3 самоскидною платформою. Ведучі мости з колісними редукторами, функцію блокування міжосьового та між колісного диференціалів колеса збільшеної вантажопідйомності, КПП найкращого  в США Виробника трансмісій Eaton з функцією повзучої передачі. Завдяки цим вдалому компонуванню повністю завантажений самоскид Daewoo Trucks повною масою 40 тон впевнено долає підйом більше 50%. Для роботи на дорогах з твердим покриттям краще підходить самоскид з ковшем 15м3. Завдяки меншій спорядженій масі цей самоскид має вищу вантажопідйомність при русі по дорогам з твердим покриттям.

Для перевезень вантажів  по дорогам та поза дорожньою мережею найкраще підходять самоскиди Daewoo з колісною формулою 8х4 та спеціальна техніка виготовлена на шасі цих автомобілів. Для руху в умовах бездоріжжя автомобілі обладнані ведучими мостами з колісними редукторами, блокування міжосьового та міжколісного диференціалів. Колісна формула 8х4 дозволяє знизити навантаження на осі для перевезення без порушень законодавства вантажів по дорогам загального користування. 

Daewoo-спеціалізовані тягачі

Спеціальні сідельні тягачі Daewoo Trucks створені для перевезень великовагових та негабаритних вантажів, та сільськогосподарської техніки. В цій моделі сідельного тягача було використано вузли та агрегати повнопривідного сідельного тягача військового призначення повною масою до 100 тон. Цивільна версія працює в складі автопоїзда повною масою до 55 тон.  При цьому витрати палива не будуть перевищувати 37 л/100км.

Враховуючи вище наведене, вантажні автомобілі Daewoo Trucks  можуть стати альтернативним вибором при оновленні сільськогосподарськими підприємствами  автомобільного парку. При цьому завдяки широкому модельному ряду автомобілів повною масою від 10 тон до 44 тон є можливість уніфікувати автомобільний парк підприємств, що в свою чергу разом з паливною економічністю та низькими витратами на технічне обслуговування  буде сприяти зменшенню експлуатаційних витрат підприємств власників автомобілів.

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

13 + 14 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності