fbpx

+38 067 577 88 88

Автомобілі та спецтехніка
ISUZU

Найкращі ціни на весь модельний ряд ISUZU
у офіційного дилера “Авторегіон”

Компанія АВТОРЕГІОН працює вже більше 16-ти років і залишається лідером ринку продажів вантажної, пасажирської та спеціальної техніки ISUZU.

ISUZU («Ісузу») – це якість, перевірена часом. Вантажівки і пікапи японської марки користуються заслуженою популярністю у автоаматорів і досвідчених водіїв з усього світу.

Звернувшись до офіційного дилера ISUZU – компанії “Авторегіон”, ви зможете придбати якісну техніку «ІСУЗУ» за вигідною ціною.

Будь-який автомобіль може бути укомплектований за Вашим персональним бажанням і точно під Ваші потреби. Після замовлення автомобіль буде доставлений в найкоротші терміни. Компанія “АВТОРЕГІОН” може організувати доставку техніки відразу на Вашу адресу, що дозволить Вам заощадити час.

ISUZU – це бренд зі столітньою історією. Якість ISUZU не береться під сумнів, японські вантажівки користуються високим попитом: кропітка робота інженерів сприяла появі надійних, витривалих машин, здатних безперебійно виконувати будь-які транспортні завдання. Для російських автолюбителів техніка ISUZU за замовчуванням асоціюється з якістю і солідністю, оскільки цим машинам під силу подолати будь-які труднощі.

Позитивні відгуки покупців, солідний досвід роботи на російському авторинку, відмінна репутація та уважне ставлення до кожної деталі – основні переваги нашої марки. Автомобілі ISUZU – вибір на користь кращого! Вантажівки марки «Ісузу» широко застосовуються в сфері будівництва, вантажоперевезень, сільському господарстві і роботі комунальних служб.

В компанії Авторегіон Ви зможете записатися на тест-драйв, отримати детальну інформацію по кожному автомобілю і допомогу у виборі.

 

КОНТАКТИ

Адреса:

вул. Броварська, 2а,

7-й кілометр Боріспільська шосе

 

Відділ продажів:
+38 067 577 88 88

СТО:

+38 (063) 233-36-03

(На території гіпермаркету "FOZZY")

с. Проліски Київська обл ..

+38 (044) 233-36-03

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

5 + 7 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності