fbpx

+38 067 577 88 88

Автовишки HORYONG

 HORYONG CO., LTD – Найбільший завод з виробництва автогідропідіймачів в Південній Кореї з 1990 году. Станом на сьогодні завод зайняв лідируючі позиції на ринку та виробляє широкий асортимент автопідіймальної спецтехніки від 15 до 75 метрів. Всі автопідіймачі, які виробляються заводом, стали еталоном якості, зручності, безпеки та безпосередньо – кращим продуктом серед аналогів. Детальніше про СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ HORYONG.

Зміна стандартів будівництва та архітектури  викликає потребу в нових методах підтримання в належному стані будівель, енергетичних об’єктів, виробничих потужностей та електромереж, нові стандарти рекламної підтримки товарів потребують спеціальних підйомних механізмів.

Завдяки високій мобільності найбільшу популярність мають автомобільні підйомники.

Станом на сьогоднішній день дефіцит на автомобільні підйомники відсутній, але при врахуванні всіх  необхідних вимог безпеки та умов використання в обмеженому просторі список доступних моделей автовишок відсутня.

Продукція HORYONG на перший погляд має трохи вищу ціну ніж конкуренти, але це розумна плата за високу якість та надійність. Але в порівнянні з аналогічною продукцією Європейських виробників, ціна на аналогічні моделі значно нижча.

Продукція HORYONG – це перш за все прораховане до дрібниць інженерне рішення, покликання якої вирішення надзвичайно технічно складних задач. Детальніше про ЗАВОД HORYONG

В поєднанні з надзвичайною надійністю та якістю виготовленої продукції, автомобільні підйомники  HORYONG, стануть саме тим інструментом, який повністю виправдає витрачені на нього кошти.

Враховуючи постійну зміну та розвиток стандартів  будівництва, викликає потреба в нових технічно складних процесах підтримання в належному стані будівель, енергетичних об’єктів, виробничих об’єктів та електромереж.

Нові стандарти потребують спеціальних підйомних механізмів, а завдяки високій мобільності все більшої популярності користуються автомобільні підйомники.

В модельному ряді продукції HORYONG є широкий вибір автомобільних драбин. Завдяки застосування передових технологій флагманська модель має висоту піднімання драбини – до 70м. При цьому загальна вага механізмів піднімання не перевищує 9 тон, що дозволяє встановлювати піднімальні механізм на середньо тонажних вантажних автомобілів. При цьому довжина спеціального автомобіля не перевищує 10130мм.

 

КОНТАКТИ

Адреса:

вул. Броварська, 2а,

7-й кілометр Боріспільська шосе

 

Відділ продажів:
+38 067 577 88 88

СТО:

+38 (063) 233-36-03

(На території гіпермаркету "FOZZY")

с. Проліски Київська обл ..

+38 (044) 233-36-03

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

2 + 9 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності