+38 067 577 88 88

Автовишки HORYONG

HORYONG CO., LTD – Найбільший завод з виробництва автогідропідіймачів в Південній Кореї з 1990 году. Станом на сьогодні завод зайняв лідируючі позиції на ринку та виробляє широкий асортимент автопідіймальної спецтехніки від 15 до 75 метрів. Всі автопідіймачі, які виробляються заводом, стали еталоном якості, зручності, безпеки та безпосередньо – кращим продуктом серед аналогів.

Продукція HORYONG – це перш за все прораховане до дрібниць інженерне рішення, покликання якої вирішення надзвичайно технічно складних задач. Детальніше про ЗАВОД HORYONG.

Станом на сьогоднішній день дефіцит на автомобільні підйомники відсутній, але при врахуванні всіх  необхідних вимог безпеки та умов використання в обмеженому просторі список доступних моделей автовишок пропонує тільки наша компанія.  Детальніше про СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ HORYONG.

Продукція HORYONG на перший погляд має трохи вищу ціну ніж конкуренти, але це розумна плата за високу якість та надійність. Але в порівнянні з аналогічною продукцією Європейських виробників, ціна значно привабливiша.

Враховуючи постійну зміну та розвиток стандартів  будівництва, викликає потреба в нових технічно складних процесах підтримання в належному стані будівель, енергетичних об’єктів, виробничих об’єктів та електромереж.

Нові стандарти потребують спеціальних підйомних механізмів, а завдяки високій мобільності все більшої популярності користуються автомобільні підйомники.

В модельному ряді продукції HORYONG є широкий вибір автомобільних драбин, підйомників та ліфтів. Завдяки застосування передових технологій флагманська модель має висоту піднімання – до 75м. При цьому загальна вага механізмів піднімання не перевищує 9 тон, що дозволяє встановлювати автогідропідіймачі HORYONG на середньо тонажні вантажні шасі. При цьому довжина спеціального автомобіля не перевищує 10 метрів.

В поєднанні з надзвичайною надійністю та якістю виготовленої продукції, автомобільні підйомники  HORYONG стануть саме тим інструментом, який повністю виправдовує витрачені на нього кошти.

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

3 + 8 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності