+38 067 577 88 88

КРЕДИТ ТА ЛІЗИНГ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ 

Існує багато можливостей фінансування придбання транспортного засобу (ТЗ). Найбільш поширені способи – придбати ТС за готівку, або оформити банківський кредит. Ще одна альтернативна можливість – це лізинг.

В цьому випадку ТЗ купує лізингова компанія та передає його в платне користування підприємству або приватній особі. Таким чином, лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою. В кінці терміну дії договору лізингу право власності або повністю переходить до лізингоотримувача (фінансовий лізинг), або автомобіль просто повертається лізинговій компанії (оперативний лізинг).

Значними перевагами лізингу є те, що купуючи ТС Ви економите вільні кошти і кредитні лінії.

ЛІЗИНГ АБО КРЕДИТ?

З 1-го січня 2011 року за купівлі легкового автомобіля у фінансовий лізинг і кредит, 100% ПДВ від вартості авто можна відносити до податкового кредиту.

З 1-го квітня 2011 року для фінансового лізингу і кредиту метод прискореного зменшення залишкової вартості дозволяє юридичним особам за три роки амортизувати практично 100% вартості об’єкта лізингу. Цей метод може застосовуватися для легкових і вантажних автомобілів, що значно зменшує податкове навантаження.

ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ

Лізингоодержувачі не будуть нести додаткові витрати, пов’язані з нарахуванням ПДВ на відсотки / комісії в разі перевищення ліміту подвійної облікової ставки НБУ, – тобто умови оподаткування комісії при лізингу відтепер не відрізняються від умов оподаткування відсотків при кредиті.

ОПЕРАТИВНИЙ ЛІЗИНГ

Починаючи з 1-го січня 2011 року, оперативний лізинг стає значно дешевше, так як зникають витрати, пов’язані з подвійним оподаткуванням орендних платежів.

З 1-го квітня 2011 року 100% платежів по оперативному лізингу легкових автомобілів можна буде відносити на валові витрати, раніше така схема використовувалася тільки для вантажних і комерційних автомобілів, а для легкових можна було відшкодовувати 50%, – тому цей вид фінансування стає вигідним для юридичних осіб.

 

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

 

Райффайзен Лізинг Аваль надає послуги лізингу на види транспорту як нові, так і колишні у вживанні:

 • легкові автомобілі;
 • комерційні автомобілі;
 • пасажирський транспорт;
 • залізничний транспорт;
 • морський транспорт;
 • авіатранспорт;
 • інше.

Загальні умови лізингу:

 • довгострокове фінансування (до 5 років);
 • середній авансовий платіж – від 30%;
 • можливість гнучкого графіка платежів.

Переваги співпраці з Райффайзен Лізинг Аваль

 • Доступ до міжнародного капіталу та конкурентні ставки
 • Використання міжнародних лізингових практик.
 • Спільні програми з постачальниками і спеціальні пропозиції.
 • Надійні постачальники та їх підтримка.
 • Гнучкість графіка платежів, в залежності від специфіки діяльності клієнта.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Якість обслуговування та роботи з клієнтом.

Схема здійснення лізингової угоди

 1. Клієнт погоджує з продавцем (дилером) вартість, кількість і специфікацію предмета лізингу, отримує комерційну пропозицію;
 2. Клієнт звертається в Райффайзен Лізинг Аваль: надає комерційну пропозицію від постачальника, заявку на лізинг і пакет документів для аналізу. Перелік документів є стандартним, його Вам надасть Ваш менеджер, але, в разі необхідності, Лізингодавець може запросити додаткові документи, необхідні для прийняття рішення.
 3. Після отримання позитивного рішення від Кредитного Комітету, Райффайзен Лізинг Аваль погоджує і укладає договір фінансового лізингу з клієнтом і договір купівлі-продажу з постачальником і клієнтом;
 4. Після надходження авансового платежу та адміністративної комісії від клієнта, Лізингодавець ініціює поставку товару відповідно до умов договору купівлі-продажу;
 5. До передачі клієнту предмет лізингу повинен бути застрахований. Клієнт має право самостійно застрахувати предмет з урахуванням вимог ТОВ «Райффайзен Лізинг Аваль» до договорів страхування та тільки в акредитованих страхових компаніях (інформацію про перелік компаній можна отримати разом з переліком документів на отримання лізингу) при цьому необхідно передати Лізингодавцю копії документів, що підтверджують страхування. Також ТОВ «Райффайзен Лізинг Аваль» пропонує послуги зі страхування згідно партнерських програм з провідними страховими компаніями. Клієнт може оплачувати платежі по страхуванню з періодичністю один раз в квартал. У разі, якщо страховий платіж не буде сплачено в зазначений термін, Лізингодавець сплатить рахунок за Лізингоодержувача, при цьому клієнтові буде виставлений рахунок на відшкодування сплаченої суми збільшеної на розмір ПДВ.
 6. До передачі предмета клієнту, Лізингодавець проводить реєстрацію предмета. Клієнт компенсує витрати, пов’язані з реєстрацією предмета;
 7. Після передачі предмета клієнту відповідно до умов договору купівлі-продажу, Лізингодавець здійснює повну оплату вартості предмета лізингу продавцю;
 8. Початок регулярних лізингових платежів

Етапи лізингової угоди:

 1. Заявка на лізинг.
 2. Аналіз фінансового стану потенційного лізингоодержувача.
 3. Затвердження умов угоди.
 4. Схвалення фінансування кредитним комітетом.
 5. Укладення договору лізингу.
 6. Укладення договору поставки.
 7. Авансовий платіж від лізингоотримувача.
 8. Оплата предмета лізингу постачальнику.
 9. Укладення договору страхування і внесення страхової премії.
 10. Реєстрація предмета лізингу (при лізингу транспорту і техніки).
 11. Доставка і прийом предмета лізингу.
 12. Щомісячні лізингові платежі.
 13. Викуп предмета лізингу в кінці терміну лізингу (або повернення / продовження договору при оперативному лізингу).

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

ПроКредит Банк – це комерційний банк, метою якого є розвиток. Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. У нашій діяльності ми дотримуємося наступних основних принципів: ми цінуємо прозорість в нашому спілкуванні з клієнтами, ми не просуваємо споживче кредитування, ми намагаємося мінімізувати наш негативний вплив на навколишнє середовище і надаємо послуги, засновані як на розумінні ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі.

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

Клієнт:

 • юридичні особи, фізичні особи – підприємці та фізичні особи – підприємці, які кредитуються як фізичні особи;
 • фізичні особи , які отримують доходи, як наймані працівники або як пенсіонери  (в т.ч. працюючі пенсіонери)

Форма кредитування:

 • для придбання транспортного засобу/спецтехніки – кредит, невідновлювальна відклична кредитна лінія;
 • для додаткового обладнання або оплати страховки КАСКО – кредит.

Строк кредитування:

 • не більше 36 місяців – виробництва Китаю;
 • не більше 60 місяців – виробництва інших країн.

Власний внесок  покупця:

20%  від ринкової вартості транспортного засобу/спецтехніки, зазначеної у рахунку-фактурі. У разі надання додаткового ліквідного забезпечення, можливо надання кредитних коштів у розмірі повної ринкової вартості транспортного засобу/спецтехніки).

Фіксовані відсоткові ставки за  кредитами (на весь строк дії кредитного договору):

Строк

Процентна ставка

Комісія,

що сплачує Клієнт

До 1 року та 1 рік (включно)

32,0 % в грн.

1,5%

Від 1 року (+1 день) до 5 років

34,5 % в грн.

1,0%

Основні переваги даного продукту:

 1. Термін прийняття рішення від 2 до 7 днів.
 2. Ставки по кредиту  – фіксовані на весь період кредитування.
 3. Існує можливість відкрити клієнту додатково кредитну лінію на оплату страховки по договору КАСКО на термін не більше 1 року. або на вибір клієнту можна оформити супутній кредит на придбання додаткового обладнання (ГБО тощо).

Погашення кредиту:

 • згідно графіку (платежі здійснюються щомісячно із поступовим зменшенням їх розміру. При цьому основна сума заборгованості повертається рівними частинами , а відсотки нараховуються  на залишок заборгованості );
 • погашення кредиту та процентів рівними платежами (щомісячно рівними сумами, які включають в себе нараховані проценти за попередній місяць та частину основного зобов’язання) – дана схема  використовується виключно при наданні кредитів фізичній особі – підприємцю, що отримує кредитні кошти як фізична особа або фізичній особі, в формі кредиту.
 • Дострокове погашення кредиту: без будь-яких обмежень та штрафних санкцій!!!;
 • Забезпечення: застава придбаного транспортного засобу;
 • Обов’язкове страхування в акредитованій Банком страховій компанії: повне КАСКО,  страхування цивільної відповідальності  та особисто Позичальника (за договором страхування життя або від нещасного випадку).

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

ULF Leasing (ТОВ «Український лізинговий фонд») – один із лідерів національного ринку. Компанія створена в 2011 році та надає послуги фінансового і оперативного лізингу, технічного сервісного обслуговування та управління корпоративними автопарками власним підрозділом сервісу по всій території України. ULF Leasing займає 1 місце за темпами приросту активів (нових договорів) – 1327 млн. грн та 4 місце за об’ємом лізингового портфеля – 1801 млн. грн, за даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» за 2013 рік. Директор «Українського лізингового фонду» Кшиштоф Ян Флорчак став призером в номінації «Лідер ринку лізингу 2013».

Спеціалізація Українського лізингового фонду:

 • легковий транспорт;
 • комерційний транспорт;
 • вантажний транспорт;
 • автобуси.

 Переваги фінансового лізингу:

 1. Предмет лізингу знаходиться на балансі лізингоодержувача.
 2. Збільшується балансова вартість основних фондів.
 3. На предмет лізингу нараховується амортизація, всі комісії відносяться на податкові витрати.
 4. Лізингоодержувач має право на викуп предмета лізингу в кінці строку.
 5. Отримання одноразового кредиту з ПДВ на вартість предмета лізингу під час передачі.
 6. Бухгалтерський облік прирівнюється до купівлі.

Умови фінансування за програмою «Стандарт»: мінімальний аванс та максимальний строк лізингу.

Клієнт

Аванс

Викупний платіж

Строк фінансування

Валюта фінансування

Юридичні особи

ФОП

Фізичні особи

Від 15%

До 10%

Від 12 до

84 місяців

USD

UAH

Умови фінансування за програмою «Експрес»: без надання документів про доходи.

Клієнт

Аванс

Викупний платіж

Строк фінансування

Валюта фінансування

Юридичні особи

ФОП

Фізичні особи

Від 35%

1%

Від 12 до

48 місяців

USD

UAH

У лізингові платежі включено:

 • Вартість автомобіля з ПДВ.
 • Державні мита і збори при реєстрації автомобіля та знятті його з обліку.
 • Реєстраційні номери і техпаспорт.
 • Пенсійний збір (3%-5%).
 • Проходження технічного огляду в ДАІ.
 • Страхування КАСКО: на весь строк лізингу.
 • Страхування ОСЦПВ: на весь строк лізингу.

Переваги оперативного лізингу:

 1. Предмет лізингу знаходиться на балансі лізингодавця.
 2. Баланс лізингоодержувача не обтяжується непрофільними активами.
 3. Лізингові платежі у повному обсязі відносяться на податкові витрати.
 4. Лізингоодержувач не має жодних зобов’язань щодо викупу предмета лізингу в кінці строку.
 5. Лізингоодержувач отримує кредит з ПДВ від усієї суми лізингового платежу.
 6. Бухгалтерський облік прирівнюється до оренди.

Умови фінансування:

Клієнт

Аванс

Строк фінансування

Валюта фінансування

Юридичні особи / ФОП

Від 15%

Від 12 до 60 місяців

USD / UAH

Ваші дії при купівлі автомобіля:

 1. Викликаєте персонального менеджера по лізингу.
 2. Обираєте умови фінансування.
 3. Укладаєте договір лізингу.
 4. Оплачуєте початковий платіж.
 5. Забираєте Ваш новий автомобіль!

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

Компанія АСТРА ЛІЗИНГ працює на ринку України з 2009 року. Основним напрямом діяльності АСТРА ЛІЗИНГ є надання послуг фінансового та оперативного лізингу в усіх регіонах України. Фінансування здійснюється у гривні, без прив’язки до коливань курсів іноземних валют.

ЛІЗИНГОВІ ПРОДУКТИ

 • Лізинг легкових та комерційних автомобілів
 • Лізинг вантажного та пасажирського транспорту
 • Лізинг спеціальної техніки та обладнання

СТАНДАРТНИЙ ПАКЕТ ЛІЗИНГОВИХ ПОСЛУГ ВКЛЮЧАЄ

 • Придбання предмету лізингу
 • Реєстрацію в державних органах
 • Сплату податків та зборів (збір до пенсійного фонду та збір з власників транспортних засобів)
 • Проходження обов’язкового технічного контролю
 • Страхування на весь період лізингу (КАСКО та ОСЦПВ)
 • Адміністрування страхових випадків

ПЛАНУЙТЕ УМОВИ ЛІЗИНГУ

 • Строк лізингу – від 12 до 36 місяців
 • Розмір авансового платежу – від 30 до 50%
 • Розмір викупної вартості – від 0 до 35%
 • Графік платежів – рівномірний/спадаючий/сезонний
 • Кількість та різновид предметів лізингу
 • Умови добровільного страхування
 • Набір додаткових послуг (опцій)

КОРИСТУЙТЕСЬ ДОДАТКОВИМИ ПОСЛУГАМИ (ОПЦІЯМИ):

 • Встановлення додаткового обладнання
 • Встановлення GPS-системи навігації
 • Адмініструванння гарантійного та сервісного обслуговування автомобіля
 • Підбір, сезонна заміна та зберігання шин
 • Програма паливного обслуговування

РОЗРАХУНКИ

З приводу отримання розрахунків звертайтеся до менеджерів АСТРА ЛІЗИНГ за телефонами або надсилайте запит на електронну пошту info@astraleasing.com.

 

Кредит вантажівки, Лізинг на вантажний автомобіль. Взяти в кредит вантажівку, Купити вантажівку в лізинг

Лізингова компанія «БОГДАН-ЛІЗИНГ» була заснована у 2004 році та надає послугифінансового лізингу різних видів:

 • Легкового автотранспорту;
 • Вантажних та комерційних авто;
 • Автобусів;
 • Спеціальної техніки (в т.ч. дорожньобудівної та сільскогосподарської).

ОСОБЛИВОСТІ ЛІЗИНГУ

 • Оцінюється бізнес, а не показники офіційної звітності Клієнта;
 • Договір лізингу гнучкий- графік платежів формується зурахуванням особливостей бізнесу Клієнта;
 • Лізинг не має обмежень за територіальним розміщенням Клієнта або формою власності;
 • Придбання автотранспорту у лізинг не вимагаєнаявності автогосподарства, на відміну від кредиту;
 • Лізинг не передбачаєпримусового придбаннядодаткових послугу фінансуючому банку;
 • Лізинг дозволяє значно зекономити час та гроші, які звичайно витрачаються на обслуговування  угод кредиту або розстрочки.

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

Предмети лізингу

Нові легкові автомобілі  

Нові  комерційні  авто, автобуси, с/х техніка, спец.техніка, вантажні автомобілі

Авансовий платіж, %

від 20 %

Строк, місяців

від 12 до 36

Валюта фінансування

Гривня (без прив’язки до іноземної валюти)

Подорожчання в рік  предмету лізингу (враховуючи витрати на: реєстрацію, страхування КАСКО на весь термін лізингу, оформлення договорів, в кінці лізингу зняття з обліку)

 

від 13 %

Клієнти

 • Юридичні особи: підприємства, організації різних форм власності та ведення господарської діяльності
 • Фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.
 • Фізичні особи.

Страхування

повне КАСКО

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ ДЛЯ ВАС:

 • Безкоштовна розстрочка на вартість послуг включених до складу лізингового платежу
 • Відсутність необхідності виведення значних грошових коштів з обороту;
 • Відсутність додаткової застави;
 • Збереження кредитної привабливості підприємства (у балансі не відображаються довгострокові зобов’язання у зв’язку з лізингом);
 • За адміністрування відповідає лізингова компанія, внаслідок чого немає необхідності в утриманні додаткового персоналу та відкриття автогосподарства.
 • Ви отримуєте податковий кредит з ПДВ на всю суму вартості  предмету лізингу одразу
 • Предмет лізингу не може бути податковою заставою чи об’єктом стягнення третіх осіб;

 

КОНТАКТИ

Адреса:
вул. Броварська, 2а, 7-й кілометр Бориспільске шосе
(на території гіпермаркета "FOZZY")
с. Проліски
Київська обл.

autoregion@ukr.net
Тел.: +38 (044) 592-40-80
Факс: +38 (044) 331-21-35

Відділ продажу:
+38 067 577 88 88

СТО:
+38 (063) 233-36-03
+38 (044) 233-36-03

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

10 + 9 =

Авторегіон