+38 067 577 88 88

У нас рухлива та гнучка організація, яка дозволяє нам швидше, ніж інші, отримувати останні ринкові тенденції та запити наших клієнтів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО-РЕГІОН» засновано в 2004 році. Основна мета діяльності нашої компанії, яка залишається незмінною з початку заснування компанії і є актуальною на сьогоднішній день – це реалізація та сервісне обслуговування автомобільної техніки таких брендів:

DAEWOO TRUCKS, HORYONG, RETECH, OGHAB-SCANIA, HYUNDAI, ISUZU, JAC, OTOKAR, ATAMAN, BOGDAN.

Від дня свого заснування ТОВ «АВТО-РЕГІОН» успішно здійснює діяльність на ринку України та зарекомендувало себе динамічною компанією, яка чутливо та своєчасно реагує на зміну потреб кінцевих споживачів автомобільної техніки і намагається задовольнити їх найкращим чином.

В умовах сьогодення метою нашої компанії є забезпечення клієнта якісною автомобільною технікою, яка стане надійним та дієвим інструментом для розвитку його бізнесу, отримання прибутку та задоволення власних потреб, а також вчасний та якісний сервісний супровід проданої техніки задля максимального комфорту, зручності та мінімізації витрат клієнта.

ТОВ «АВТО-РЕГІОН» згідно з Антикорупційною програмою проголошує, що її працівники, посадові особи, керівники і засновники у своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, керуються принципом «нульової  толерантності» до будь-яких проявів корупції  і вживатимуть всіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції  і пов’язаних з нею діями. Детальніше про Антикорупційну програму ТОВ «АВТО-РЕГІОН».

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

5 + 15 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності