+38 067 577 88 88

 

 

РОЗУМНА МОБІЛЬНІСТЬ

TEMSA Global A.Ş. є одним із провідних світових виробників автобусів і мікроавтобусів. На основі  50-річного досвіду виробник пропонує різноманітні транспортні рішення для клієнтів. Місія TEMSA полягає в тому, щоб бути технологічною компанією, орієнтованою на людину, яка надає світу розумні та стійкі мобільні рішення для більш приємних подорожей.

TEMSA представлена ​​майже у 70 країнах по всьому світу зі значною часткою ринку у провідних країнах, таких як США, Великобританія, Франція, Німеччина та Італія. Завдяки широкому асортименту продуктів TEMSA відповідає унікальним потребам різних регіонів, працюючи над кращим майбутнім із розумним баченням мобільності.

На сьогоднішній день значною часткою «Temsa Global A.Ş.» володіє компанія «Škoda Transportation», що дозволяє компанії постійно розвиватись та впроваджувати новітні розробки.

Компанія АВТО-РЕГІОН є офіційним ексклюзивним імпортером автобусів TEMSA в Україні.

Наше Товариство гарантує поставку усіх необхідних запасних частин та розхідних матеріалів не тільки у гарантійний, а й у пост гарантійний період експлуатації. Будь-який автобуc може бути укомплектований за Вашим персональним бажанням і точно під Ваші потреби. Після замовлення автобус буде доставлений в найкоротші терміни з заводу виробника відразу на Вашу адресу, що дозволить заощадити час.

 

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

2 + 12 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності