+38 067 577 88 88

Daewoo Trucks – провідний Південно-Корейський виробник надійних вантажних автомобілів, є лідером продажів у сегменті важких комерційних автомобілів. Завдяки феноменальній надійності й довговічності ця техніка особливо популярна у багатьох індустріально розвинених країнах. Спецтехніка Daewoo ефективно працює в умовах підвищеної складності, як по асфальтованих дорогах, так і в умовах бездоріжжя. Вантажна спецтехніка Daewoo Trucks – це комплексне рішення для успішного бізнесу, пов’язаного з транспортними перевезеннями. 

Самоскиди Daewoo Novus доступні у різних модифікаціях, як для роботи в умовах будівництва, так і поза дорожнього покриття, у кар’єрах. На самоскиди встановлено оригінальне спеціальне обладнання на заводі корейського виробника Daewoo Trucks, що значно покращує експлуатаційні характеристики й надійність транспортних засобів. 

Однією з переваг спеціальної техніки й самоскидів Daewoo Trucks є ведучі мости з бортовими редукторами. Завдяки цьому автомобілі мають значно більший дорожній просвіт та кращі позашляхові характеристики. Моделі MAXIMUS та NOVUS відповідають високим сучасним вимогам до функціональності й володіють відмінною якістю збірки.

Daewoo Maximus доступний у різних модифікаціях і тоннажності (до 20 тонн). Модель оснащується оригінальним обладнанням, що дозволяє розширити функціональні можливості комунальної спецтехніки. Клієнтам нашої компанії надана виняткова можливість обрати будь-яку спеціальну надбудову під замовлення. Наші фахівці організовують оперативну комплексну доставку готового спеціального комунального автомобіля безпосередньо з заводів Південної Кореї (Horyong, Retech).

Авто-Регіон – ексклюзивний імпортер корейської спецтехніки Daewoo в Україні. Ми пропонує клієнтам, що бажають придбати вантажівки Daewoo в Україні, виняткову можливість обрати будь-яку доступну модифікацію комерційного транспорту ДЕУ, в тому числі універсальне самосвальне шасі під замовлення та оперативне комплексне доставлення безпосередньо з заводу Daewoo Trucks у Південній Кореї. Короткий термін доставки автомобілів: до 90 днів з моменту відкриття замовлення є додатковою перевагою при виборі вантажівок й самоскидів Daewoo Trucks. Наша компанія є прямим постачальником спецтехніки з заводів Південної Кореї, що дає можливість запропонувати вам авто за найвигіднішими цінами. 

Сервісний центр АВТО-РЕГІОН забезпечує гарантійне обслуговування вантажної спецтехніки ДЕУ. Наші клієнти отримують кваліфіковане обслуговування та комплексну підтримку. 

БАЗОВИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД

ВАНТАЖНІ шасі MCV (кабіна MAXIMUS)

САМОСКИДИ HDT (кабіна MAXIMUS / NOVUS)

МІКСЕРИ (кабіна NOVUS)

КОНТАКТИ

Відділ продажів:

+38 067 577 88 88

Telegram      Viber

 

СТО:

+38 063 233 36 03

СТО

 

Адреса:

7-й км Боріспільського шосе

(гіпермаркет "FOZZY")

вул. Броварська, 2а

с. Проліски, Київська обл.

autoregion@ukr.net

+38 (044) 592-40-80

+38 (044) 331-21-35

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

2 + 13 =

Відправляючи повідомлення ви згодні з нашою політикою конфіденційності